Podsumowanie Lubelskich warsztatów wrześniowych

W dniu 20 września 2014r. na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyły się kolejne z warsztatów prowadzonych w ramach realizacji projektu „Utworzenie Weterynaryjnej Szkoły Zaawansowanych Technik Diagnostycznych wraz ze specjalistycznymi laboratoriami”.

Szkolenie towarzyszyło uroczystym obchodom Jubileuszu 70-lecia Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie. Wykładowcą był prof. Claudio Bussadori z Kliniki Weterynaryjnej Gran Sasso w Mediolanie, światowej sławy ekspert z zakresu echokardiografii psów i kotów.

Tematyką szkolenia było badanie echokardiograficzne psów. W warsztatach uczestniczyło 21 lekarzy weterynarii.