Konferencja inaugurująca projekt odbyła się

W dniu 28 czerwca 2013 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (ul. Akademicka 15) odbyła się konferencja inaugurująca projekt pt. „Utworzenie Weterynaryjnej Szkoły Zaawansowanych Technik Diagnostycznych wraz ze specjalistycznymi laboratoriami”. W konferencji wzięli udział pracownicy i studenci nie tylko obydwu ośrodków akademickich Lwowa i Lublina ale także innych europejskich jednostek naukowych (m.in. Czech, Słowacji, Litwy, Węgier, Turcji i Hiszpanii).

Prezentacje prelegentów
Galeria